fotoalbum fotoksiążka fotoalbum fotoksiążka

PŁATNOŚĆ, PAKOWANIE i WYSYŁKA

Płatności on-line
PayU oferuje szeroki wybór metod płatności pokrywających niemal 100% polskiego rynku płatności online. Konto PayU to innowacyjna usługa, dzięki której zakupy mogą być zrealizowane nawet w kilka sekund. Konto PayU posiada wiele funkcjonalności, które powodują, że kupowanie przebiega szybciej, wygodniej i równie bezpiecznie. Dzięki PayU zapłacisz wybranej osobie lub firmie za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego (mTRANSFER, Nordea, BPH, MultiTransfer, Przelew24, Płacę z Inteligo, Pekao24Przelew, LUKAS e-przelew, ING).
 
 
 
PRZESYŁKA
Od Ciebie zależy w jaki sposób otrzymasz zamówione zlecenie. Poniżej znajduje się lista kilku wariantów, różniących się pod względem szybkości dostawy, sposobu pakowania oraz ceny przesyłki.
 
0 zł - Zamówienie powyżej 100 zł - przesyka GRATIS
Przesyłka realizowana przez kuriera lub Pocztę Polską, w zależności od wielkości i zawartości paczki. Czas dostawy to 2-4 dni roboczych. Należy rachunek uiścić w trakcie składania zamówienia w systemie on-line PayU lub za pomocą przelewu bankowego.
 
0 zł - Odbiór osobisty z przedpłatą
Można odebrać swoje zamówienie w naszej placówce w Krakowie, po uprzednim uiszczeniu opłaty za zlecenie w systemie on-line PayU lub za pomocą przelewu bankowego.
 
12 zł - Wysyłka paczkomatem
To dobry sposób, aby paczka nie trafiła przed czasem do obdarowywanej osoby. Skorzystaj z paczkomatów, które czynne są codziennie przez 24 godziny na dobę. Znajdź najbliższy punkt paczkomatu i odbierz przesyłkę w dogodnym dla siebie czasie. Usługa możliwa po uprzednim pokryciu rachunku poprzez serwis on-line PayU lub przelewem bankowym.
 
20 zł - przesyłka kurierska
Realizowana przez firmę kurierską na następny dzień od wysłania z Drukarni. Przesyłka zapakowana jest i zabezpieczona przed uszkodzeniem. Usługa możliwa po uprzednim uiszczeniu opłaty za złożone zamówienie poprzez serwis on-line PayU lub przelewu bankowego.

Do wysyłki, na życzenie klienta, dołączamy fakturę VAT. Istnieje również możlowość osobistego odbioru zamówienia w Drukarni Alnus przy ul. Cechowej 51A w Krakowie.
 
 
 
REALIZACJA
Zamówienia na fotoksiążki, fotozeszyty oraz fotoalbumy w oprawie miękkiej, realizowane są w dni robocze, w ciągu 48 godzin od daty zatwierdzenia zapłaty na naszym rachunku bankowym.

W przypadku fotoalbumów w oprawie twardej, ze względu na bardziej złożony proces technologiczny, czas ten może ulec wydłużeniu.

Koszty dostawy doliczane są podczas składania zamówienia w Twoim koszyku. Koszt projektu oraz dostawy składają się na ostateczną cenę zlecenia. Jest on zawsze podany w zamówieniu, które widoczne jest na ekranie po wypełnieniu formularza. Formularz zawiera dane klienta, jako zamawiającego oraz sposób dostawy.

W razie pytań i wątpliowści prosimy zwrócić się do nas na e-mail: biuro@alnus.pl